13. TARIM FUARI AÇILIYOR

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş tarafından organize edilen 13.cüsü gerçekleşecek olan Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı 10 Nisan 2019– Çarşamba günü Mişmiş Park Fuar alanında açılıyor.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş tarafından organize edilecek olan 13. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı 10-14 Nisan 2019 tarihleri arasında Mişmiş Park Fuar alanında gerçekleşecek.

5 gün sürecek olan tarım fuarına 35 İl’den 150 firma katılacak.  

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş Genel Müdürü Sabri Akın: 13. Tarım Fuarı, her yıl olduğu gibi bu yıl da farklı etkinlere sahne olacak. Fuar süresince üretici birlikler tarafından fuara katılan ziyaretçilere çeşitli ikramlar gerçekleştirilecek.  Fuar, Tarım İl Müdürlüğü ve yetiştirici birliklerin yarışmalarına, etkinlik ve ikramlarına sahne olacak” dedi. 

150 firma fuarda stant açacak 

150 firmanın fuarda stant açacağını söyleyen Akın, Fuar çalışmaları kapsamında Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nden 35 il ile birlikte Akdeniz Bölgesi’ndeki Adana, Osmaniye, Mersin, Hatay illerinin ziyaret edildiğini belirti. 

Akın, bu illerdeki ticaret ve sanayi odaları, tarım il müdürlükleri, ziraat odaları, üretici birlikler ile illerin önde gelen tarım firmalarının ziyaret edilip fuara davet edildiğini söyledi.

Fuar alanına ücretsiz ulaşım

Fuar her gün 10:00 ile 19:00 saatleri arasında ziyarete açık olacak. Fuar için her gün eski belediye binası önünden saat başı ücretsiz otobüs kaldırılacak, aynı zamanda Battalgazi, Yeşilyurt, Kale, Yazıhan, Akçadağ ilçe merkezlerinden de ücretsiz araç kaldırılacak.

Ziyaret Saatleri:

Açılış Saati: 10.00

Kapanış Saati: 19.00

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Programın Adı: 13. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Gıda ve Hayvancılık Fuarı Açılışı

Tarih: 10.04.2018 – Çarşamba 

Saat: 13.00

Yer: Mişmiş Park Fuar Alanı