ÇAKIR'DAN 4. İL İL YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI'NA ZİYARET

Çakır'dan 4. İl İl Yöresel Ürünler Fuarı'na Ziyaret

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş tarafından gerçekleştirilen "İl İl Yöresel Ürünler Fuarı" devam ediyor. Bu yıl 4.’sü düzenlenen fuarda birbirinden özel lezzetler ve yöresel ürünler ziyaretçilerin ilgisine sunulurken bu eşsiz lezzetlerden faydalanmak isteyen vatandaşlar ise fuara akın ediyor. 

 

 

Malatya Milletvekili Ahmet Çakır da bu kapsamda Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş tarafından organize edilen bu yıl 4.sü düzenlenen ve her geçen yıl ilginin artarak devam ettiği ‘İl İl Yöresel Ürünler Fuarı’nı ziyaret etti. 

 

 

Milletvekili Çakır, yoğun bir katılımın söz konusu olduğu Fuar’da katılımcı firmaları ziyaret edip firma yetkilileri ile hasbihal etti.

 


Çakır’ın görüştüğü firma yetkilileri “İl İl Yöresel Ürünler Fuarı’na vatandaşların yoğun ilgi göstermesinden memnun olduklarını, yoğun ilgiden çok memnun kaldıklarını ve Fuar’ın güzel geçtiğini söylediler.

 

 

Fuar stantlarını ziyaret ederken vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Ahmet Çakır bazı ziyaretçilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. 

 

 

 

 

Fuar’ın Malatya’mıza kattığı ekonomik değerin altını çizen Malatya Milletvekili Ahmet Çakır “Katılımcı firmaların ve özellikle hemşehrilerimizin memnuniyetleri, bizleri ziyadesiyle mutlu etti” dedi. 

 

 

 28 Ekim Pazar günü saat 22:00’a kadar açık olacak olan Fuar, sabah saat 10:00’da açılıyor...