VATANDAŞLARIMIZ TESİSLERİMİZDEN GÖNÜL RAHATLIĞIYLA FAYDALANABİLİR
Yapmış olduğu hizmet ve yatırımlarda vatandaş memnuniyetine büyük önem veren Malatya Büyükşehir Belediyesi Covid 19 salgınının görüldüğü günden itibaren almış olduğu tedbirler ve yapmış olduğu çalışmalarla vatandaşlardan olumlu tepkiler almaya devam ediyor.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Malatya genelinde Covid 19 salgınına karşı temizlik ve dezenfekte çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürürken bir yandan da belediye bünyesinde hizmet veren şirketlerde çalışmalarını sürdürüyor.

Malatya Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BELSOS bünyesinde hizmet veren kafeterya ve restoranlarda da gerekli tedbirler alınarak vatandaşlara kaliteli ve hijyen kuralları içerisinde hizmet verilmeye devam ediliyor.

Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaktayız

BELSOS bünyesinde hizmet veren kafeterya ve restoranlarda gerekli her türlü tedbiri aldıklarını belirten Genel Müdürü Fuat Gözeneli yaptığı açıklamada, “Büyükşehir Belediye Başkanımızın direktifleri doğrultusunda bütün tesislerimizde önlemlerimizi alarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaktayız.

Almış olduğumuz tedbirlerin başında tesislerimizin girişinde müşterilerimizin ateşleri ölçülmekte, el dezenfekteni ile ellerini temizleyerek içeri alınmaktalar. Ayrıca maskesi olmayan müşterilerimize de maske verilmekte. Sosyal mesafe kurallarına uyularak işletmelerimize yeniden düzenleme yaptık. Vatandaşlarımızın sağlığı bizim için her şeyden önemli. Vatandaşlarımız gönül rahatlığı ile tesislerimizden faydalanabilirler. Biz onlar için her türlü tedbiri aldık” dedi.